A A A
  • Donice Lechuza
    Donice Lechuza
  • Donice Lechuza
    Donice Lechuza

Donice Lechuza

"Gdzie kwitnie kwiat - musi być wiosna, a gdzie jest wiosna - wszystko wkrótce rozkwitnie"... 
Friedrich RückertNawadnianie zamiast podlewania. Tajemnica pięknych roślin. Nie musisz być ogrodnikiem, by mieć piękne rośliny LECHUZA – system pielęgnacji roślin dla wszystkich, którzy wolą podziwiać.

Zielone i kwitnące rośliny to radość dla oka. Niestety, często brak nam nie tylko czasu, ale i przysłowiowej "dobrej ręki", by móc rozkoszować się pięknie rozkwitającymi roślinami we własnym domu. Dla wszystkich, którzy chcą podziwiać piękne rośliny, nie wkładając w to nadmiernej pracy, firma LECHUZA (wymawiaj „leszusa“ – po hiszpańsku „sowa“) opracowała naczynia do roślin, które same w sobie są już prawdziwą ozdobą mieszkania, domu i ogrodu. Dzięki dodatkowym zestawom do nawadniania i innym akcesoriom zapewniają one tak wiele korzyści funkcjonalnych, że biją na głowę konwencjonalne doniczki.

LECHUZA – oryginał
„Tylko gdy widzisz LECHUZA …, ... wiesz, że i w środku jest LECHUZA.“
Zwracaj uwagę na logo LECHUZA. Mogą istnieć inne produkty podobne do naszych. Jednak tylko pojemniki do roślin LECHUZA gwarantują Ci nadzwyczajne wzornictwo, komfort i jakość, która zapewnia wspaniały rozwój roślin.

Powody, by wybrać produkty LECHUZA:

  1. Pojemniki do roślin LECHUZA są nietłukące, odporne na mróz i promieniowanie UV oraz są lekkie. Większe pojemniki są wyposażone w funkcję przelewową, dlatego można je stosować również na zewnątrz pomieszczeń.
  2. Wysokiej jakości lakiery o wysokim połysku i metaliczne podkreślają szlachetne wzornictwo.
  3. System nawadniania gleby został opracowany i sprawdzony z udziałem znanych specjalistów i wiodących instytutów. Niezawodnie dostarcza roślinom wodę przez całe tygodnie, minimalizując nakład pracy.

 

Napis LECHUZA jest gwarancją większej satysfakcji z roślin w biurze i w domu.

UWAGA. W MARCU NOWE WZORY JUŻ W SPRZEDAŻY.                                      PYTAJ O WYJĄTKOWE DONICE Z OŚWIETLENIEM LED.